Dom

Kredyty bez BIK pod zastaw nieruchomości przyznajemy na wnioski klientów złożone drogą mailową, telefonicznie czy też po spotkaniu z naszymi specjalistami. Staramy się dopasować jak najbardziej sprzyjające warunki. Jedyne dokumenty jakie wymagamy to te powiązane z nieruchomością – czyli podstawa nabycia i odpis z księgi wieczystej. Umowa podpisywana jest zazwyczaj w ciągu 2 lub 3 dni od daty wpłynięcia wniosku. Warunki spłaty kredytu i stopa procentowa konsultowana jest wnikliwie z naszym kredytobiorcą. Okres trwania umowy może wynosić nawet 24 miesiące z opcją przedłużenia tego terminu.

Minimalna suma kredytu wynosi 100.000 złotych lub 50% wartości całej nieruchomości, która brana jest pod zastaw pożyczki. Nie żądamy podania celu w którym brana jest pożyczka ani paierów potwierdzających niezaleganie długów (BIK, KRD). Dom może być obciążony – zajmujemy się jednocześnie przejmowaniem długów.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć kredyt pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy też papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.