Dom

Kredyty bez BIK pod zastaw nieruchomości przyznajemy na wnioski klientów złożone drogą mailową, telefonicznie czy też po spotkaniu z naszymi specjalistami. Staramy się dopasować jak najbardziej sprzyjające warunki. Jedyne dokumenty jakie wymagamy to te powiązane z nieruchomością – czyli podstawa nabycia i odpis z księgi wieczystej. Umowa podpisywana jest zazwyczaj w ciągu 2 lub 3 dni od daty wpłynięcia wniosku. Warunki spłaty kredytu i stopa procentowa konsultowana jest wnikliwie z naszym kredytobiorcą. Okres trwania umowy może wynosić nawet 24 miesiące z opcją przedłużenia tego terminu.

Minimalna suma kredytu wynosi 100.000 złotych lub 50% wartości całej nieruchomości, która brana jest pod zastaw pożyczki. Nie żądamy podania celu w którym brana jest pożyczka ani paierów potwierdzających niezaleganie długów (BIK, KRD). Dom może być obciążony – zajmujemy się jednocześnie przejmowaniem długów.

Pożyczka pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć kredyt pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy też papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.