Samochodu

Pożyczka pod zastaw auta

Pojazdy które są zastawiane w naszej firmie na rzecz kredytu bez BIK mogą być wykorzystywane przez kredytobiorcę na czas trwania umowy o pożyczkę pod wymogiem, że pojazd ma ważną polisę AC a jego wartość rynkowa jest wyższa od 20.000 złotych. W przeciwnym wypadku auto zostaje na parkingu strzeżonym. Umowa zawierana jest przeważnie na 12 miesięcy przy 24% w skali roku, jednak istnieje także sposobność negocjowania indywidualnych warunków.

Pożyczka pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć kredyt pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy też papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.