Samochodu

Pożyczka pod zastaw auta

Pojazdy które są zastawiane w naszej firmie na rzecz kredytu bez BIK mogą być wykorzystywane przez kredytobiorcę na czas trwania umowy o pożyczkę pod wymogiem, że pojazd ma ważną polisę AC a jego wartość rynkowa jest wyższa od 20.000 złotych. W przeciwnym wypadku auto zostaje na parkingu strzeżonym. Umowa zawierana jest przeważnie na 12 miesięcy przy 24% w skali roku, jednak istnieje także sposobność negocjowania indywidualnych warunków.

Pożyczka pod zastaw domu

Umożliwiamy niezwykle dobre warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% ceny nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma zyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, aby otrzymać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć kredyt pod zastaw takich ruchomości jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy też papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.